Bionette נזלת אלרגית

כאשר סובלים מצינון חולף המלווה בנזלת, התופעה אולי מעט לא נעימה אבל גם לא כל כך מטרידה. שונה הדבר כאשר מדובר באלרגיה מתמשכת ובפרט כזאת המלווה בנזלת. לאחרונה דווח על תכשיר רפואי שהחלו בשיווקו בארץ, לאחר שזכה להצלחה בלתי מבוטלת בחו"ל. המכשיר, Bionette מבטיח הקלה מהירה וטובה לסובלים מנזלת אלרגית. ומה יש למחקר המדעי לומר על כך? כפי הנראה, הרבה דברים טובים.

האם מכשיר ה-Bionette עדיף על אנטי-היסטמינים?

מערכת החיסון שלנו מהווה קו הגנה שאין ערוך לו, המגן עלינו מפני בקטריות ומפני מחוללי מחלה אחרים. מערכת חיסון חלשה מדי מהווה צרה צרורה אבל לפעמים, דווקא פעילות יתר עלולה לגרום לאלרגיות. אם המנגנון מגלה "חריצות" יתר על המידה, הוא עלול לזהות כל מיני חלקיקים תמימים, אבק, אבקנים וכיוצא באלה בתור גורמים מסוכנים. כאשר הגוף מזהה זאת בטעות, הוא מייצר נוגדנים והיסטמינים. ההיסטמינים גודשים את כלי הדם וכתוצאה מכך מגיעים התסמינים הלא נעימים, עיטושים, גירויים וכמובן גולת הכותרת – הנזלת האלרגית. זו אולי לא מחלה מסכנת חיים, אולי זו לא מחלה קשה, אבל הסימפטומים מציקים, מעצבנים ובהחלט מפריעים לחיי היום יום וגם לשנת לילה טובה. המכשיר Bionette המתוחכם מבטיח להקנות פתרון יעיל, בפרט כאשר שוקלים חלופות כדוגמת אנטי היסטמינים.Bionette נזלת אלרגית

אלרגיה איננה זיהום והמכשיר איננו מוגדר כתרופה

חשוב להדגיש כי המכשיר שעליו נסביר מיד איננו תרופה שכן אלרגיה איננה זיהום! נזלת אלרגית, שפעם היו נוהגים לכנות גם קדחת השחת, עלולה להיווצר כתוצאה מחשיפה לכל מיני גורמים הנישאים באוויר, מלבד אבק או אבקנים. גם פרווה של בעלי חיים למשל עלולה להביא לאותה תופעה לא נעימה ומציקה. הרירית שבאף מגורה ולפעמים גם יופיע קשיי נשימה.

התופעות הללו יכולות להיות עונתיות ופעמים רבות הן כרוניות. ניתן אומנם לטפל באמצעות אנטי היסטמינים אבל יש לכך תופעות לוואי. לעומת זאת, השימוש ב- Bionette איננו מלווה בתופעות לוואי. המכשיר פועל על בסיס הקרנת אור מיוחד לתוך חלל האף. אין כל הכנסה של חומרים פעילים לתוך האף ואל הגוף. אם גם אתם חוויתם את ההשפעה השלילית של אנטי היסטמינים (כדוגמת עייפות וטשטוש), אם רצונכם בהקלה ללא תרופות ואפילו אפשרות לשימוש מקדים למניעת אלרגיה עונתית תשמחו לדעת כי המחקר המדעי מראה שהתכשיר בהחלט יעיל.

מהו מכשיר Bionette וכיצד הוא פועל?

המכשיר, שאותו ניתן לרכוש ללא כל צורך במרשם רפואי, הינו זעיר למדי אך השפעתו טובה ומהירה. הוא מבוסס על פוטו תרפיה, כלומר ריפוי באמצעות אור. בזכות העובדה שאין הוא מלווה בכל תופעות לוואי, הוא מתאים ובטוח לשימוש במבוגרים ואפילו בקרב ילדים מגיל 6.

בקצה המכשיר ניתן לראות שתי זרועות קטנות שאותן מכניסים לחלל האף, לתוך הנחיריים. סוללות מספקות חשמל למכשיר המקרין אור אדום אשר מביא לתגובה ניכרת. סוג האור נבחר במיוחד לאחר שבוצעו מחקרים קליניים ונמצא מהו התדר שמביא להקלה בסימפטומים האלרגניים. נמצא כי האור יוצר תגובה שבסיומה משתחררות מולקולות הפועלות על רמת הדלקת והתסמינים.
הפעלת המכשיר פשוטה ואין צורך ביותר מאשר עד חמש דקות ביום בכדי לחוש בהקלה. הבשורות הטובות הן כי ניתן להשתמש במכשיר גם לפני עונת האביב, עונת האלרגיות ונמצא כי בכך ניתן למנוע את התסמינים מלכתחילה.

מלבד מחקרים מדעיים שהוכיחו את יעילות המכשיר, יש גם עדויות של אנשים שחלקם סבלו לאורך שנים מאלרגיות ומצאו בכך פתרון מצוין. אפילו אנשים שנזקקו עקב חומרת התסמינים לשימוש בסטרואידים, אנשים שהתקשו לחוש בטעמים ובריחות מדווחים על הקלה ראויה לציון.

קראו עוד בנושא: אלרגיות נפוצות בקרב ילדים

דילוג לתוכן