מטהר ®Airfree לעזרת החולים בשפעת

®Airfree
®Airfree

רבים לא יודעים זאת, אך מדי שנה חולים בשפעת בין 10-20% מהאוכלוסייה הכללית, כאחד מכל עשרה מבוגרים ואחד מכל שלושה ילדים. באופן עקרוני, מאחר ומדובר במחלה נגיפית, המועברת על ידי וירוס האינפלואנזה, הרי שלאחר ההידבקות לא נותר לעשות יותר מדי, זולת להעניק טיפול תומך הכולל בעיקר מנוחה רבה, תרופות להורדת החום הגבוה, שתייה מרובה, תרופות לשיכוך והקלה על כאבי השרירים וכאבי הראש ועוד מגוון טיפולים שמטרתם להפחית את מידת החומרה של התסמינים בזמן שהגוף נלחם בנגיף.

סיבוכי השפעת

עם זאת, בקרב אוכלוסיות מסוימות הנמצאות בסיכון לסבול מסיבוכי המחלה, יש לעשות אף יותר מכך ולנסות להשקיע מאמצים בהגנה על דרכי הנשימה מחדירה של פתוגנים שונים. לרוע המזל אחד מהסיבוכים האופייניים של השפעת הוא דלקת ריאות, שעלולה להיות קטלנית ואף לעלות לחולה בחייו, במיוחד כשמדובר בתינוקות, קשישים או חולים בעלי מערכת חיסונית חלשה או מדוכאת.

בנקודה זו יש לציין כי חשוב להבחין בין שני סוגים של דלקת ריאות לאחר אפיזודה של שפעת: דלקת ריאות ראשונית ודלקת ריאות שניונית. דלקת ריאות ראשונית היא דלקת ריאות המתפתחת כתוצאה מחדירת נגיף השפעת לריאות ואילו דלקת ריאות שניונית היא דלקת ריאות שהתפתחה בעקבות חיידק שניצל את החולשה הפיזית שלנו ואת חוסר המוכנות של מערכת החיסון שהייתה עסוקה במלחמה בנגיף השפעת, על מנת לחדור לריאות.

על מנת להקל על הנשימה ולמזער את הסיכוי לחדירה של פתוגנים מזיקים לדרכי הנשימה בזמן המלחמה בנגיף השפעת, יש לטהר את האוויר באמצעות מטהרים מתאימים ובדיוק פה נכנסים לתמונה מטהרי האוויר של חברת ®Airfree.

מטהרי ®Airfree – למנוע את סיבוכי השפעת

עד כה עסקנו רק בסיבוכים הבאים לידי ביטוי בדלקת ריאות אך חשוב לציין כי ישנו מגוון רחב של זיהומים שעשויים לנצל את הפגיעה במערכת החיסון ואת החולשה הזמנית של הגוף, על מנת לחדור אליו ולפגוע במערכות שונות כמו לדוגמה במערכת הלב, במערכת העצבים המרכזית ועוד.

אי לכך, על מנת לנטרל את כל הגורמים המסוכנים הנמצאים באוויר בשגרה, שבדרך כלל לא יכולים להתגבר על המערכת החיסונית שלנו, יש להתקין את מטהרי האוויר של חברת ®Airfree, הפועלים בטכנולוגיית TSS (Thermodynamic Sterilizing System) – מערכת עיקור תרמודינמית המחממת את האוויר העובר דרכה לטמפרטורה של 200 מעלות צלזיוס וכך מחסלת כל פתוגן פוטנציאלי שעלול לתקוף את החולה בשפעת.

הפעולה של מטהרי ®Airfree שקטה במיוחד, והם חסכוניים בחשמל.

מה הם היתרונות של מטהרי ®Airfree בהשוואה למטהרים הסטנדרטיים?

להלן כמה מהיתרונות המרכזיים הגלומים במטהרי ®Airfree:

  • כל המוצרים של חברת ®Airfree מגיעים עם אחריות מלאה למשך שנתיים.
  • המכשירים עובדים עשרים וארבע שעות ביממה 365 ימים .
  • מאחר והמכשירים לא כוללים חלקים נעים, הרי שהם לא נוטים להתקלקל ולא מצריכים תחזוקה כמו לדוגמה ניקוי או החלפת מסננים.
  • רמת היעילות של מטהרי ®Airfree הוכחה במחקרים מדעיים רבים כשסך הכול המטהרים מסוגלים לנטרל עד 99 אחוז מהמיקרואורגניזמים באוויר.
  • המכשירים קטנים מאוד, שוקלים פחות משני קילוגרמים וניתנים לנשיאה בקלות.
  • מטהרי ®Airfree מאופיינים בעיצוב מרהיב שישדרג כל חלל בו יותקנו.

דילוג לתוכן